1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 

Известување за јавниот повик за финансиска поддршка на здруженија и фондации

пред 6 месеци

Известување поврзано со КОВИД 19

пред 6 месеци

Известување поврзано со КОВИД 19

пред 6 месеци

Златен медал за Емил Павлов од Салцбург

пред 7 месеци

57 години Мавровски меморијал

пред 7 месеци

Јавен повик

пред 7 месеци

Изградба на затворен пливачки базен во ОУ „Санде Штерјоски" во Кичево

Ги остваруваме барањата на голем број граѓани, професори, спортисти и спортски работници.

пред 7 месеци

Општина Кисела Вода ќе добие реконструиранa и модерна пешачка трим патека по сите стандарди

пред 7 месеци

Затворен пливачки базен во Тетово

пред 7 месеци

Пливачки базен во Ѓорче Петров

пред 7 месеци

ОФИЦИЈАЛНА ЛИСТА НА ВАУЧЕРИ ЗА 2020 ГОДИНА

пред 7 месеци

Европско првенство во карате за кадети, јуниори и У21

пред 8 месеци

Финансиска поддршка на здруженија и фондации

пред 8 месеци

Мотив, цел и пасија: Пат до успехот со Висенте дел Боске

организираше гостување на еминентниот фудбалски стратег, освојувач на Лига Шампиони, Европско првенство, Светски и Интерконтинентален куп, долгогодишниот водач на Реал Мадрид и шпанската репрезентација, Висенте Дел Боске.

пред 8 месеци

Усвоен предлог Закон за младинско учество и младински политики

пред 8 месеци

Спортисти на годината

Капитенот на европскиот ракометен шампион и македонски репрезентативец, Стојанче Стоилов и македонската репрезентативка во карате, Пуликсенија Јовановска беа прогласени за најдобри спортисти за 2019 година.

пред 9 месеци

Потпишан Меморандум за автономија и независност во спортот

пред 9 месеци

Избираме спортисти на годината

пред 9 месеци

Доделени средства од проектот “Млади претприемачи”

пред 9 месеци

Доделени 1.700.000 денари на 7 младински организации за реализација на проекти

,

пред 9 месеци

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ...